Natychmiastowa certyfikowana ochrona przed COVIDem-19

Wkładając filtr do bawełnianej serwety, zwiększysz skuteczność wychwytywania z 10% do co najmniej 81%. Otrzymujesz ochronę porównywalną z klasą FFP1.

Podstawowe informacje

Powszechnie dostępne maseczki wykonane są z bawełny. Według niektórych źródeł wychwytywanie zasłon z bawełny stanowi tylko około 10% wirusów. Na Politechnice Liberec powstał świetny pomysł, aby umożliwić całej populacji Czech posiadanie niedrogiej maski o znacznie lepszych właściwościach. Wykorzystali nanowłókna i rozpoczęli produkcję laboratoryjną. W celu wyprodukowania jak największej liczby filtrów w możliwie najkrótszym czasie technologia ostatecznie się zmieniła i rozpoczęła się produkcja przemysłowa.
Uniwersytet rozwija się, producent produkuje, a my zapewniamy sprzedaż i dystrybucję. Każdy robi, co może. Wszystko jest certyfikowane i legalne. Możemy przedstawić organom kontrolnym certyfikaty producenta i faktury zakupu.
Obecnie produkcja nanowłókien do celów zwalczania Covid-19 nie odbywa się w TUL. Został całkowicie zastąpiony przez nasz produkt, który nie jest wykonany z nanowłókien, aby produkcja była tańsza!

Co s tím mám dělat? Jak to mám použít?

Wyobraź sobie ręcznik papierowy. Nasz materiał filtracyjny, który ma szerokość 20 cm i jest dostarczany w postaci pasków o długości metra lub w objętościach 50 mi 500 m, wygląda bardzo podobnie. Wykonany jest z włókniny polipropylenowej PP. To plastik z niesamowitymi właściwościami.
A jak korzystać z filtra? Możesz wyciąć około 15 cm z materiału. Tworzy to filtr 15 x 20 cm, który nie wymaga splątania ani dalszej edycji. Wystarczy włożyć filtr do serwety, gotowe. Potem nosisz zasłonę. Filtr działa niezawodnie od 4 do 6 godzin w zależności od wysiłku i oddechu. Powtarzalne sporadyczne noszenie jest możliwe, ale z higienicznego punktu widzenia nie zalecamy tego. Kiedy serweta się zagotuje w gorącej wodzie, gotujesz ją z filtrem. Gdy zasłona zasypia, po prostu wyrzuć filtr, wyprasuj zasłonę i włóż nowy filtr. Cena jednego filtra wynosi od 0,39 do 0,1 € / szt.

Myć ręce przed użyciem
Cięte na wymiar
Umieść na środku maseczki
Jednorazowe użycie - wyrzuć po nim
Nie wystawiać na działanie mrozu lub temperatur powyżej 50 ° C
Gwarantowana wydajność 81% - FFP1Dla ilu osób chcesz kupić filtry?

Wybierz najbardziej odpowiednie opakowanie z menu, w zależności od liczby osób, które chcesz chronić. Im większy pakiet, tym lepsza cena.

Zakładamy rozmiar filtra 15 x 20 cm i zużycie od 2 do 3 filtrów dziennie.

Umíte ušít roušku?

Dlaczego warto kupić serwetę z filtrem?

Jeśli zwykła bawełniana serweta zatrzymuje po inhalacji tylko około 10% wirusów (zdroj ), więc po włożeniu naszego filtra uchwyt na zasłonie wzrośnie do co najmniej 81%. Podajemy przynajmniej dlatego, że tę wartość może zagwarantować produkcja. Jasne, nie jest to 100%, ale jest już porównywalne z poziomem filtracji FFP1. Powstaje teraz pytanie, dlaczego nie FFP2 i FFP3. Pod tym względem uważamy, że eksperci w TUL. Musieli gdzieś iść na kompromis. Coś innego to produkcja w laboratorium, a coś innego to produkcja masowa w fabryce. Uważamy, że jeśli ta ochrona nie będzie wystarczająca, nie pozwolą na produkcję filtrów.
Uważamy, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że jeśli zainstalują silnik z BMW w Trabant, wówczas Trabant będzie jechał 200 km / h, ale jego hamulce nie są przystosowane do aby Trabant mógł zatrzymać się z tą prędkością. Podobnie jest z maskami i respiratorami. Maska nigdy nie będzie pasować jako respirator. Jeśli filtracja ma być skuteczna, nie wolno zasysać powietrza poza filtr. I nawet jeśli dotyka, ręka w serce, czy niespokojnie przestrzegasz wszystkich zasad higieny? Znasz ich Jeśli się boisz, dlaczego nie rzucisz zasłony i nie spróbujesz jej zagotować? Dlaczego przyznajesz się do zabrania wirusa z zewnątrz do domu? Jesteśmy przerażeni, widząc, że ludzie dezynfekują zasłonę w kuchence mikrofalowej, ponieważ była w telewizji. W końcu za chwilę włożą do niej jedzenie!
Nasze filtry są przeznaczone dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na jednorazowy sprzęt ochronny. Pamiętaj, że jeśli każdy z nas ma niedrogą zasłonę, ryzyko infekcji zostanie zmniejszone, a wirus się nie rozprzestrzeni.